Vianoce s fotokútikom a Mikulášom aj u Vás.

Gentleman fotokútik ako ideálny nástroj pre marketing obchodného domu na Vianoce

Obchodný dom

Prichádza vianočný čas, mikuláš, ježiško, darčeky, vianočná atmosféra. To všetko je krásne, deti to milujú, rodičia sú šťastní. Všetci chodia po nákupných centrách a obchodoch, nakupujú darčeky, pozerajú výlohy.

 

Ako využiť vianočnú atmosféru a prilákať ľudí do svojho nákupného centra?

Poznáte americkú klasiku Vianoc – fotenie sa so Santa Clausom? Čo by ste povedali na to, keby poskytnete svojim návštevníkom možnosť odfotiť sa s Mikulášom?

Santa Claus

 

Ako? No predsa s našim Gentleman fotokútikom.

Fotografie okamžite vytlačíme, s logom alebo popisom, ktorý si vyberiete – napríklad ” Nákupné centrum Bratislava” + logo. Takéto fotografie si návštevník môže odniesť domov a navyše ich môže okamžite zdieľať na Vašich sociálnych sieťach.

 

Vianoce s fotokútikom.

 

Takto zvýšite povedomie o tom, akí ste ústretoví k zákazníkom, ako vám záleží aj na ich deťoch, vianočnej atmosfére a ľudia k vám budú prichádzať, predovšetkým preto, aby sa aj ich deti odfotili s Mikulášom. No a kedže ich nalákate do nákupného centra, tak určite pôjdu navštíviť aj vaše obchody.  Tím si zvyšujete prestíž, tržby, ale aj brand nákupného centra.

Tak neváhajte a kontaktujte nás, kým sme voľný vo vašom termíne.

Pre nezáväznú ponuku stačí vyplniť jednoduchý formulár a my Vám ju zašleme. Idú Vianoce a tak sa určite dohodneme. Klikni na Kontakt a Tím GM sa o všetko postará.

Kontakt

 

 

Komentáre