Svadba s fotokútikom Gentleman

Kde bolo tam bolo, bola raz jedna svadba, na ktorej sa ocitol náš Gentleman fotokútik…

Selfiebot

 

Predstavte si ten veľký deň Dé, kedy sa svadobný fotograf venuje iba mladomanželom, zachytáva momentky na parkete, zaznamenáva klobúkový tanec, odčepčenie či iné aktivity „povinnej jazdy“. Vaši hostia a priatelia ale sedia pri stoloch a čakajú na svoju chvíľu pred objektívom, ktorá neprichádza. Ako sa vyhnúť tomuto problému?

Vy, vaši hostia, rodina a priatelia stoja pred pripravenou fotostenou, usmievajú sa, hádžu grimasy, vymieňajú a posúvajú si vami navrhnuté tematické rekvizity. Jednoducho zábava je v plnom prúde. O čom hovoríme? Náš Gentleman fotokútik zaujal svoje miesto a užíva si plnú pozornosť zúčastnených. Dokonca aj hostia, o ktorých viete, že sa neradi fotia a umelo usmievajú do objektívu stoja v rade a nevedia sa dočkať svojej vytlačenej pamiatky z vášho najdôležitejšieho dňa.

Rekvizity na svadbu

Fotobox je flexibilná a okamžitá tlač fotiek na vašej svadbe. Už nemusíte čakať týždne, ba dokonca mesiace na to, aby profesionálny fotograf upravil aj obyčajné zábery zo svadobnej hostiny a zábavy. Najbláznivejšie, najkrajšie, najrodinnejšie fotky si môžete vytlačiť priamo na mieste do pár sekúnd. Vaša rodina si z vašej svadby namiesto sladkostí odnesie fotku s vami ako darček. Kaziť výzdobu vám ako správny Gentleman určite nebude, keďže je vybavený luxusným dizajnom a umiestnite ho kam len potrebujete.

Fotobúdka svadba

Na dosah ruky majú vaši priatelia dotykový displej. Stačí nahodiť „funface“ kliknúť a kamaráti sa už dohadujú, kto má zatvorené oči na fotke, kto na tomto zábere vyzerá hrozne, kto vyzerá najviac spoločensky unavený a už sa aj pripravujú na ďalší záber. Každý svadobčan má dostatok času na to, aby si vytvoril svoj dokonalý záber. A vy sa nemusíte strachovať, či sa hostia bavia. O zábavu s nami máte určite postarané.

Kto hovorí, že za peniaze sa úsmev kúpiť nedá, si ešte neobjednal náš Gentleman Fotokútik. Neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek technických či iných otázok. Už teraz sa tešíme na tú vašu jedinečnú svadbu a more spomienok.

 

Komentáre