Najlepší priateľ na akcie a svadby je fotokútik

Neraz sme už boli na akcii alebo svadbe, kde sa hostia nechceli fotiť, lebo nevedeli ako sa majú tváriť a fotograf za foťákom im prišiel ako rušivý element.

My prichádzame s alternatívou!

Žiadny fotograf, len malá búdka v ktorej sa vidíte a len vy rozhodujete, či je už záber ten správny, alebo ešte nafotíte zopár záberov. Dnes vám ponúkame odpoveď na otázku, čo je to vlastne ten fotokútik?

Fotokútik – fotobúdka – fotobox – fotostena – selfiebot

Fotokútik, to je okamžitá tlač fotiek na Vašej oslave. Široká ponuka pozadí a rekvizít. Svadby, eventy, oslavy – fotokútik vám zabezpečí skvelú atmosféru a zábavu.

Fotokútik

Konštrukcia fotokútika

Naša magická skrinka sa skladá z jedného boxu, ktorý je celou konštrukciou nášho fotokútika. Fotobúdka je preto veľmi flexibilná, jednoducho sa s ňou manipuluje, nezaberie veľa miesta a môžete ju naozaj umiestniť kdekoľvek. Táto krabica je naplnená profesionálnym fotoaparátom a dotykovým monitorom. Jednoduchým ovládaním dotykového monitora spustíte tlačidlom „fotiť“ odpočítavanie. To vám dá dostatok času a priestoru na to, aby ste sa nastavili pred objektívom presne tak, ako si želáte. Výhodou je, že sa celý čas vidíte na monitore ako v zrkadle, takže presne viete, ako vyzeráte a ako treba pózu upraviť či zmeniť.

Hromy – blesky

Aby sme zabezpečili správne osvetlenie fotiek, náš fotokútik využíva blesk. Tím Gentleman Media je zložený z profesionálnych fotografov s dlhoročnými skúsenosťami, takže si môžete byť istý, že výber kvalitnej techniky sme nezanedbali. Vaše fotografie preto budú dokonale osvetlené a realistické.

fotobúdka

Pamiatka na počkanie

Súčasťou Gentleman fotokútika je vysokokvalitná termosublimačná tlačiareň, ktorá vám vytlačí vaše fotky okamžite a v najvyššej kvalite. Fotky budú vo formáte 10x15cm vytlačené do neuveriteľných troch sekúnd, ak sa rozhodnete, že vybraný záber je už to pravé orechové. Kvalitu sme nezanedbali ani pri výbere fotopapiera. Vaše fotky preto v albume vydržia nejaké to storočie.

044wb

Rekvizity na mieru

Nudia vás strojené fotky? Riešenie máme aj pre vás. Ponúkame široký výber rekvizít, ktoré vaše fotografie urobia jedinečnými. Bublinky s vtipným textom, kostýmy či rekvizity na mieru s tematikou vašej akcie či svadby. To všetko a omnoho viac vám môžeme poskytnúť. Keďže sme flexibilný a splníme vám aj najtajnejšie sny, sme pripravení vyrobiť špeciálne doplnky priamo pre vás.

Fotky dostupné okamžite aj online

Neviete sa dočkať, kedy svoje fotky zverejníte na svojich sociálnych sieťach? Chcete sa okamžite podeliť so svojimi priateľmi a rodinou o vaše zážitky? Aj to je pre nás hračka. Na kvalitnom obale, do ktorého všetky vaše vytlačené fotky uložíme, nájdete v galérií vašej akcie či svadby. Chceli by ste, aby boli fotky prístupné len pre vás?


Ako teda náš Gentleman fotokútik funguje?

Je to jednoduché a zábavné.

  • Stačí stlačiť tlačidlo fotenia na veľkej dotykovej obrazovke vnútri fotoboxu.
  • Spustí sa odpočítavanie.
  • Vy sa spoločne s priateľmi a vtipnými rekvizitami nastavíte pred objektív zatiaľ čo sa celý čas vidíte na obrazovke.
  • Cvak!
  • Výsledná fotografia sa zobrazí na monitore. Páči sa vám táto fotka? Odfotíte sa ešte raz? Je to len na vás. Počet záberov nie je limitovaný. To znamená, že sa môžete odfotiť koľkokrát uznáte za vhodné až kým nebudete s fotografiou úplne spokojní.
  • Akonáhle sa rozhodnete, že fotografia je presne tá, ktorá sa bude dokonale vynímať vo vašom albume, na obrazovke zvolíte počet fotografii, ktoré budú následne do pár sekúnd vytlačené.
  • Fotografie sú na svete a naša asistentka vám ich do rúk predá v ochrannom obale, aby sa fotky počas konania akcie nepoškodili. Chcete získať prístup k fotkám hneď a online? Na obale nájdete link k vašej online galérii fotiek z akcie.

Komentáre