Fotokútik – partner vašej značky

Fotokútik – fotobúdka – fotobox – fotostena – selfiebot

Okamžitá tlač fotiek na Vašej oslave. Široká ponuka pozadí a rekvizít. Svadby, eventy, oslavy – fotokútik vám zabezpečí skvelú atmosféru a zábavu.

Fotokútik nie je len skvelým doplnkom každej firemnej akcie ale pomáha vám budovať brand a identitu vašej značky. Ak chcete byť iný a ľahko zapamätateľný, ponúkame vám jednoduché riešenie.

Z technického hľadiska sme vám o tom ako fotokútik funguje už písali (TU).

Pozrime sa na marketingové využitie a na to, ako môžete upevniť svoju “brand” na trhu a ako vyniknete spomedzi konkurencie.

 

Tlač fotografií s vaším logom rovno na mieste (na vašej akcií, výstave, obchode….)

Nechcete na svoje promo fotky čakať a chcete, aby vaši zákazníci neodchádzali na prázdno? Doba firemných pier a vizitiek je na ústupe. Fotokútik vám ponúka nové a inovatívne riešenie. Do každej jednej vytlačenej fotografie je automaticky zapracovaná prispôsobiteľná lišta, na ktorú môžete umiestniť logo svojej firmy, kontaktné informácie ako je webstránka, kontakt, názov udalosti. Bonus navyše? Všetko vám navrhneme napríklad aj do vašich firemných farieb. Flexibilite a kreativite sa u nás medze nekladú.

Rovnako prispôsobiteľné je aj pozadie, pred ktorým sa budú vaši klienti môcť vyfotografovať. Vyrobíme ho presne podľa vašich potrieb a požiadaviek, bude jedinečné a unikátne pre vašu firemnú akciu.

Keďže je fotokútik veľmi mobilný, žiadne priestory pre nás nie sú prekážkou a vieme sa dostať kamkoľvek.

IMG_6161

Okamžitý a ďalekosiahly dosah

Okrem toho, že fotografie vytlačíme na mieste v priebehu pár minút a ľudia si tak okamžite berú spomienku s logom vašej firmy domov, všetky fotografie zdieľame aj na sociálnych sieťach a posielame na emailové adresy.

Každý z nás má rodinu a blízkych priateľov, ktorých zaujíma, kde sme, čo robíme a preto majú tieto príspevky veľký dosah na verejnosť a to všetko pod strechou práve vašej značky.
S takýmto materiálom sa dajú robiť rôzne súťaže na sociálnych sieťach a tak zvyšovať povedomie a prestíž vašej firmy.

 

Online galéria

Skvelou pridanou hodnotou je aj online galéria, kde sú všetky fotky z akcie k dispozícii priamo po vašej akcii. Štandard ochrany súkromia je u nás nastavený na vysokú úroveň a preto sa nemusíte báť, že fotky si bude môcť pozrieť len tak hocikto. Vašu galériu vieme ochrániť heslom, ktoré dostanú naozaj len účastníci vašej akcie alebo vami vybraní ľudia.

Fotokutik_062

Na mieru vytvorené rekvizity s vašimi firemnými sloganmi, produktami, logom. Vyrobiť vieme čokoľvek.

Má vaša akcia špecifickú tému? Chcete spropagovať poslanie vašej firmy? Žiadny problém. Vytvoríme vám rekvizity priamo na mieru. Sme flexibilný a vy preto na svojej akcii môžete mať rekvizity s rôznymi sloganmi, logom firmy, či na mieru vytvorené firemné predmety.

Okrem fotiek aj Gif alebo krátke videá

Náš najnovší fotokútik kráča s dobou a svojou inovatívnou technológiu vám vie vytvoriť krátke videá či gif – pohyblivé zábery na počkanie. Atmosféra pred objektívom fotokútika je preto dokonale zachytená a toto všetko môžete zdieľať so svojími firemnými partnermi, zamestnancami alebo klientmi.

www.gentleman.media 

Komentáre