FAQ / Často kladené otázky

Tu nájdete najčastejšie otázky našich zákazníkov.
Ak nenájdete odpoveď na svoju otázku, tak nám napište.

1. Čo je to fotokútik?

Fotobox, selfiebot, fotostena,fotobúdka alebo jednoducho len Fotokútik je zariadenie, ktoré sa skladá z pevnej konštrukcie v ktorej je uložený profesionálny fotoaparát a veľká dotyková obrazovka. Na obrazovke, na ktorej sa celý čas vidíte, dotykom spustíte fotografovanie. Po krátkom odpočítavaní Vás fotokútik odfotí a teraz je už len na Vás, či Vám fotku okamžite vytlačí, bude zdielať na sociálnych sieťach alebo odfotí ďalšiu.

2. Ako sa dostanem k fotkám z fotokútika?

1. Fotky je možné vytlačiť pár sekúnd po odfotení fotokútom. Fotografiu máte teda hneď v rukách. 2. Všetky fotky môžete nájsť aj v našej online galérií. Prístup k fotografiám aj miesto kde na našom webe budú uložené Vám prezradí hosteska pri fotokútiku.

3. Ako dlho budem čakať na vytlačenie fotografie?

Tlač fotografie je expresná. Vy si len na obrazovke zvolíte počet fotografií, ktoré chcete vytlačiť a fotky okamžite vyliezaju z fotokútika. 🙂

4. Aké rekvizity máte v ponuke?

Máme širokú škálu vtipných rekvizít, ktoré oživia fotografie. Či ide o svadby, narodeniny alebo stužkové na všetko sme pripravení. Samozrejme vieme vyrobiť jedinečné rekvizity na základe vašej predstavy. Firemné loga, texty, kostýmy, predmety. Kreativita je našou silnou stránkou.

5. Koľko ľudí sa môže naraz odfotiť?

Jednoduchá otázka = jednoduchá odpoveď. Koľko sa Vás zmestí do záberu. Náš rekord je 32. Dokážete ho prekonať? 🙂

6. Ako dlho bude fotokútik na mojej akcií?

Všetko záleží na Vás a na Vašom rozpočte. Základný balík obsahuje 3 hodiny zábavy.

7. Koľko fotiek môžem vytlačiť?

V základnom balíku je možné vytlačiť 200 fotografií behom 3 hodín. Z vlastnej skúsenosti vieme, že je toto množstvo postačujúce. Avšak je možné si navýšiť počet vytlačených fotografií.

8. Aké rozmery majú vytlačené fotografie?

Fotografie majú štandartné rozmery 10x15. Po dohode môžeme samozrejme rozmery upraviť.

9. Musím vytlačiť každú fotografiu?

Nemusíte. Je len na Vás, či fotku vytlačíte alebo odfotíte ďalšiu. Fotiť sa môžete kým nebudete s fotografiou spokojný a tú následne vytlačiť.

10. Aké pozadie bude na fotografiách?

Pozadie fotografie je súčasťou nášho fotokútika, ktoré tematicky upravujeme. Vaše predstavy a nápady vieme premeniť na skutočnosť.